bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 5 grudnia 2017
  • wyświetleń: 4377

Najbardziej bielski kalendarz na 2018 rok. Część dochodu na szczytny cel

Podobnie jak w ubiegłym roku z inicjatywy dobrze znanej naszym czytelnikom fotografki Barbary Grubki oraz marki "I love BB" powstał kalendarz z wyjątkowymi zdjęciami Bielska-Białej i okolic. Część dochodu ze sprzedaży kalendarza zostanie przekazana na rzecz chorej Oli Trznadel.

Wyjątkowy kalendarz dla bielszczan na 2018 rok · fot.


- Kalendarz tworzy 12 zdjęć Bielska-Białej i okolic mojego autorstwa, w formacie A3 i wyjątkowej oprawie graficznej. W tym roku dodatkowo pod każdym zdjęciem zamieściliśmy krótki opis oraz niebanalną ciekawostkę dotyczącą Bielska-Białej, także będzie to prawdziwa gratka dla każdego B-Bfana - mówi Barbara Grubka, autorka zdjęć w kalendarzu.

Część dochodu z każdego sprzedanego kalendarza przekazana zostanie w tym roku dla 3-letniej Oli Trznadel, będącej pod opieką bielskiej fundacji "Serca dla maluszka" i zmagającej się na co dzień z Młodzieńczym Idiopatycznym Zapaleniem Stawów.

Ola Trznadel · fot.


Więcej na temat Oli można dowiedzieć się na stronie www.pomagam.pl/bezbolujejdotwarzy oraz blogu prowadzonym przez jej mamę: www.fb.com/bezbolujejdotwarzy.

Kalendarz można nabyć poprzez serwis allegro, w sklepie stacjonarnum "I love BB" na Sarnim Stoku oraz na stoisku "I love BB" podczas Świąt na Starówce, które odbędą się w dniach 15-17 grudnia.

Wyjątkowy kalendarz dla bielszczan na 2018 rok · fot.


Portal bielsko.info jest partnerem medialnym kalendarzowej akcji.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.