bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 4 grudnia 2017
  • wyświetleń: 3428

Trwają przygotowania stoku Dębowca. Pogoda pomaga

Przez weekend pracownicy Bielsko-Bialskiego Ośrodka Rekreacyjno-Narciarskiego wykorzystali ujemne temperatury do produkcji śniegu. W przygotowaniu stoku Dębowca do nowego sezonu pomagają opady śniegu.

dębowiec
Dębowiec - 4.12.2017, godz. 10.45 · fot.


- Naśnieżanie trwało przez weekend. Udało nam się przygotować podkład, pomaga nam również pogoda, bo ciągle pada śnieg - mówi Marek Hetnał, wiceprezes spółki ZIAD.

Prognoza pogody na najbliższe dni nie jest obiecująca. Z informacji przekazanych przez synoptyków wynika, że temperatura będzie oscylować w okolicy zera stopni. Co prawda pokrywa śnieżna nie powinna stopnieć, ale nie będzie również możliwości uruchomienia armatek.

- Czekamy na ujemne temperatury i możliwość dośnieżenia stoku - kończy Marek Hetnał. Przypominamy, że od 29 listopada kolej kanapowa na Dębowiec nie kursuje aż do odwołania z powodu przygotowań do sezonu narciarskiego.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.