Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 20 listopada 2017
  • wyświetleń: 6928

PKP opublikowało rozkład, który będzie obowiązywał od 10 grudnia

Tradycyjnie w pierwszej połowie grudnia nastąpi zmiana rozkładu jazdy pociągów. PKP opublikowało rozkład jazdy, który zacznie obowiązywać w sobotę 10 grudnia. Potwierdziły się wcześniejsze przecieki dotyczące likwidacji nocnego połączenia Bielska-Białej z Trójmiastem.

Pendolino i Dart na bielskim dworcu kolejowym - 06.01.2016
PKP opublikowało rozkład, który będzie obowiązywał od 10 grudnia · fot.


Jedną z najważniejszych, niestety niekorzystnych zmian w nowym rozkładzie jazdy, jest rezygnacja spółki PKP z nocnego pociągu z Bielska-Białej do Gdyni. IC "Pogoria" będzie rozpoczynała swój bieg w Katowicach.

Nowością w stosunku do starego rozkładu są weekendowe połączenia naszego miasta z Zakopanem, które od 10 grudnia w swojej ofercie będą miały zarówno Koleje Śląskie, jak i PKP Intercity.

Jest też dobra informacja dla osób, które muszą szybko dojechać do Warszawy. Poranny pociąg IC "Wysocki" wyjedzie z Bielska-Białej o godzinie 3.59 i dotrze do stolicy o godzinie 8.28.

Rozkład jazdy PKP ze stacji Bielsko-Biała Główna

(obowiązuje od 10 grudnia 2017 r.)
rozkład pkp

rozkład pkp

rozkład pkp

rozkład pkp

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA