bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 25 października 2017
  • 30 października 2017
  • wyświetleń: 11225

65-letnia kobieta i jej 40-letni syn posiadali marihuanę

Policjanci z referatu antynarkotykowego bielskiej komendy zatrzymali 65-letnią kobietę i jej 40-letniego syna, którzy są podejrzani o posiadanie środków odurzających. Podczas przeszukania mieszkania, kobieta chciała wyrzucić narkotyki przez okno. Zrezygnowała, gdy zauważyła policjantów.

Policjanci z referatu antynarkotykowego otrzymali informację, z której wynikało, że mieszkańcy bielskiej ul. Partyzantów mogą posiadać w swoim mieszkaniu środków odurzających. Od pewnego czasu bacznie przyglądali się ich poczynaniom. Wkroczyli do ich mieszkania, gdzie w czasie przeszukania odnaleźli ponad 20 gramów marihuany. Narkotyki były poporcjowane w woreczkach i przygotowane do sprzedaży.

Jeszcze zanim doszło do zatrzymania, 65-letnia kobieta usiłowała zatrzeć ślady przestępczej działalności. Zamierzała wyrzucić narkotyki przez okno mieszkania. Zrezygnowała, gdy zobaczyła stojących na podwórku policjantów, którzy pilnowali ewentualnej drogi ucieczki sprawców.

Kobieta i jej syn zostali zatrzymani. Trafili do policyjnego aresztu. Oboje usłyszeli zarzuty. Wobec 40-latka prokurator zastosował policyjny dozór. Za przestępstwo to zatrzymanym grozi do 3 lat za kratami.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Przypominamy, że do niedzieli do godz. 21:00 obowiązuje cisza wyborcza.