Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 13 października 2017
  • 20 października 2017
  • wyświetleń: 17245

[KONKURS] Billy’s American Restaurants już w Bielsku-Białej

Artykuł sponsorowany:

Billy’s American Restaurant w związku z otwarciem pierwszego lokal na południu Polski zaprasza do udziału w konkursie, w którym można wygrać vouchery wartości 50 zł do wykorzystania w lokalu.

Billy’s American Restaurants


Nowa restauracja Billy’s, otwarta 7 października br., to amerykański lokal z prawdziwego zdarzenia, który dotychczas prezentował swoją ofertę wyłącznie mieszkańcom Trójmiasta. Oprócz charakterystycznego menu restauracja serwuje swoim gościom także niepowtarzalny klimat zza wielkiej wody. W karcie Billy’s bielszczanie znajdą tak kultowe pozycje jak burgery (w tym jedyne w Polsce z mięsa bizona), steki, frytki z prawdziwych ziemniaków i koktajle. Nie zabraknie także sycących amerykańskich śniadań, słodkich pankejków i dań w stylu barbecue.

Kuchnia amerykańska jest bardzo popularna w naszym kraju i mieście. Jednakże brakuje miejsc, w których można by było skosztować dań i poczuć klimat Stanów, bez konieczności długiej i kosztownej podróży. Jesteśmy pewni, że zarówno menu, amerykańska muzyka i wystrój restauracji Billy’s American Restaurants znajdą uznanie wśród Klientów Galerii SFERA. Kładziemy duży nacisk na jakość serwowanych potraw, przygotowywanych wedle tradycyjnych amerykańskich receptur. Zwracamy także szczególną uwagę na wysoki standard obsługi naszych Gości - mówi Kamila Borkowska, właścicielka restauracji w Bielsku-Białej.

Restauracja Billy’s zaprasza do Galerii SFERA I na 1. Piętro. W nowym lokalu Klientom serwowane są potrawy przygotowane według tradycyjnych amerykańskich i autorskich receptur. Obsługa restauracji wiele uwagi poświęca także najmłodszym gościom, dla których przygotowano wyjątkowe miejsce - kącik zabaw z interaktywnym ekranem edukacyjnym, podkładki z grami i zabawami, dedykowane maluchom menu i prezent do każdego zestawu. Mamy nadzieję, że mieszkańcy Bielska-Białej docenią ciekawą ofertę Billy’s i polubią nowe miejsce na gastronomicznej mapie miasta - dodaje Magdalena Wawrzyniak, Manager ds. Marketingu Galerii SFERA.

Konkurs43-300 Bielsko-Biała
ul. Mostowa 5

tel. 033 498 70 00
fax 033 498 70 02