bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 12 października 2017
  • wyświetleń: 2297

Prezentacja siatkarek BKS Profi Credit Bielsko-Biała w Gemini Park

Za nami:

Siatkarska drużyna BKS PROFI CREDIT zostanie zaprezentowana w Centrum Handlowym Gemini Park Bielsko-Biała. W sobotę, 14 października siatkarki zaprezentują się przed kibicami oraz przedstawią skład, a także zamierzenia na zbliżający się sezon Ligii Siatkówki Kobiet.

bks
Drużyna BKS Profi Credit Bielsko-Biała · fot.


To będzie prawdziwe święto siatkówki, która jest mocną stroną sportu w Bielsku-Białej. Wydarzenie rozpocznie się już o 14.00 konkursami dla dzieci. W centrum handlowym Gemini Park zostanie utworzonych kilka stacji, przy których dzieciaki będą miały do wykonania ciekawe i nietypowe sportowe zadania.

Na każdej stacji spotkać będzie można siatkarki bialskiego klubu, które będą zagrzewać dzieciaki do rywalizacji. Po prawidłowym wykonaniu zadania dzieci otrzymają naklejkę, którą umieścić trzeba będzie w specjalnym folderze. Po zebraniu wszystkich naklejek mali kibice BKS PROFI CREDIT będą mogli wybrać sobie gadżet od bielskiego klubu i jego sponsorów.

Najważniejsza część sobotniego popołudnia rozpocznie się około 16.30, kiedy to na scenie zaprezentuje się cała bielska drużyna. Dla wszystkich, którzy będą z nami tego dnia nie zabraknie również konkursów. Dla pierwszych 100 kibiców, którzy przyjdą na prezentację przygotowano również podwójne zaproszenia na najbliższy mecz BKS-u.

Pierwszy mecz bielszczanki zagrają w już poniedziałek 16 października o godz. 18:00 z Grot Budowlanymi Łódź.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.