bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 11 października 2017
  • 12 października 2017
  • wyświetleń: 11562

[ZDJĘCIA] Szarża pijanego kierowcy na osiedlu Karpackim

W środę wieczorem pijany kierowca doprowadził do kolizji po czym zasnął za kierownicą. Rzucił się na interweniujących policjantów, ale został w porę obezwładniony.

Szarża pijanego kierowcy na os. Karpackim · fot.


Do zdarzenia doszło w środę, chwilę po godzinie 22:00, na ul. Morskie Oko w pobliżu sklepu Biedronka. Kompletnie pijany, zataczający się na nogach mężczyzna wsiadł do zaparkowanego Forda Mondeo. Zamiast ruszyć do przodu, pomylił biegi i ruszył do tyłu, uderzając w identyczny samochód. Całą sytuację z okna obserwował mieszkaniec pobliskiego budynku i zawiadomił policję.

Z relacji świadka wynika, że patrol pojawił się na miejscu w ciągu kilku minut, ale w międzyczasie szofer zdarzył zasnąć z głową na kierowcy. Gdy policjanci go obudzili, rzucił się na nich z pięściami, ale zanim zdążył się rozkręcić, leżał skuty w kajdanki. Policja prowadzi dalsze czynności w tej sprawie. Wkrótce więcej informacji.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.