bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 10 października 2017
  • wyświetleń: 5236

[ZDJĘCIA] Zderzenie trzech samochodów na ulicy Partyzantów

Do groźnego zdarzenia drogowego, doszło dziś około godziny 15:40 na ulicy Partyzantów w Bielsku-Białej. W zderzeniu trzech samochodów, jedna osoba została ranna. Kierowcy musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami.

Zderzenie trzech samochodów na ul. Partyzantów - 10.10.2017 · fot.


Do zdarzenia doprowadził kierowca Skody Octavii, który nie zdążył wyhamować i najechał na tył Opla Corsy. Uderzony w tył samochód, najechał na Skodę Superb. Kierująca Oplem odniosła obrażenia ciała i trafiła do szpitala. Policjanci z bielskiej drogówki, sporządzili dokumentację wypadku drogowego, ale kwalifikacja zdarzenia nastąpi dopiero po ustaleniu dokładnych obrażeń, rannej kobiety.

W czasie działań służb, przez około półtorej godziny, na ulicy Partyzantów w pobliżu skrzyżowania z ulicą Rejtana, występowały duże utrudnienia w ruchu. Ze względów bezpieczeństwa służb pracujących przy obsłudze wypadku, zostały wyłączone dwa pasy ruchu, po jednym w każdym kierunku.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.