bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 10 października 2017
  • wyświetleń: 4086

Złodzieje rozkradali siłownię. Zostali zatrzymani przez policjantów

Nawet do 5 lat za kratami grozi dwójce bielszczan, którzy rozkradali wyposażenie siłowni w Bielsku-Białej przy ul. Młyńskiej. Złodzieje zostali zatrzymani przez policjantów z komisariatu II w Bielsku-Białej. Mundurowi odzyskali też skradzione przez nich mienie.

Do zdarzenia doszło początkiem października. Sprawcy rozkradali metalowe elementy wyposażenia siłowni przy bielskiej ul. Młyńskiej, które właściciel przygotował do przetransportowania w nowe miejsce. Spowodowali szkody, które oszacowano na blisko 3 tys. zł.

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 43 i 34 lat, podejrzanych o to przestępstwo. W jednym z punktów skupu złomu odnaleźli też zrabowane elementy wyposażenia siłowni.

Zatrzymani mężczyźni mieli w organizmie od 1 do 1,2 promila alkoholu. Dzisiaj, po nocy spędzonej w policyjnym areszcie, usłyszeli zarzuty. W przeszłości byli już notowani za przestępstwa przeciwko mieniu. O ich dalszym losie rozstrzygnie teraz prokurator.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.