bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 9 października 2017
  • wyświetleń: 1870

Reksio został maskotką siatkarek BKS-u Profi Credit Bielsko-Biała

Na początku lipca 2017 roku bialski klub zaprosił wszystkich kibiców do wspólnej akcji "Wszystkie łapy na parkiet", której celem było zebranie 12 tysięcy złotych na nową maskotkę bielskich siatkarek - psiaka Reksio.

reksio
Pies Reksio został maskotką bielskich siatkarek - · fot.


Nie była to zwykła zbiórka pieniędzy, ale projekt crowdfundingowy, a więc forma finansowania poprzez dużą liczbę drobnych, jednorazowych wpłat dokonywanych przez osoby zainteresowane projektem.

Uczestnik akcji za wpłacone pieniądze otrzymywał nagrody m.in. gadżety, bilety, karnety na mecze bielskich siatkarek, ale także mógł kupić trening z bielską drużyną, kolację z wybraną siatkarką, udział w sesji do kalendarza czy wizytę Reksia na urodzinach. Ambasadorami akcji zostały siatkarki: Joanna Staniucha-Szczurek i Aleksandra Jagieło oraz kierowca rajdowy Wojciech Chuchała, którzy na rzecz akcji przeznaczyli cenne nagrody.

- Nasza wspólna akcja - "Wszystkie łapy na parkiet" zakończyła się sukcesem! Dzięki wsparciu kibiców, partnerów i sponsorów klubu udało się zebrać 12 tysięcy złotych. Dzięki temu w obecnym sezonie na meczach BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała będzie obecna nowa maskotka - psiak Reksio! - poinformował bialski klub.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.