Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 9 października 2017
  • wyświetleń: 6628

Kolejne zdarzenie na trasie kolejowej Gdynia - Bielsko-Biała

Po raz trzeci w przeciągu ostatnich dwóch miesięcy doszło do niebezpiecznego zdarzenia na trasie kolejowej Gdynia - Bielsko-Biała Główna. Na terenie stacji Subkowy (woj. pomorskie) wykoleił się pociąg TLK "Pogoria".Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 21.30. Podczas rozjazdu między torami, wykoleiły się wagony nr 7 i 8. - W pociągu było około 200 osób. Żadnemu z pasażerów nic się nie stało - poinformowała Agnieszka Serbeńska, rzeczniczka spółki PKP Intercity.

To kolejny wypadek kolejowy na trasie Gdynia - Bielsko-Biała w ostatnich miesiącach. Do pierwszego wypadku doszło 31 sierpnia na skutek zderzenia pociągu TLK Pogoria ze składem towarowym. Wówczas rannych zostało 28 osób. Pisaliśmy o tym w artykule "Wypadek pociągu z Gdyni do Bielska-Białej! 28 osób zostało rannych".

Do kolejnego zdarzenia doszło 26 września. Pociąg Pendolino relacji Gdynia - Bielsko-Biała zderzył się z autobusem na przejeździe kolejowym przy ulicy Mieszka I w Nowym Dworze Mazowieckim. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie został poszkodowany. Więcej w artykule "[WIDEO] Jest nagranie ze zderzenia pociągu Pendolino z autobusem".

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA