bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 6 października 2017
  • 8 października 2017
  • wyświetleń: 5700

Autobusy MZK wrócą na swoje właściwe trasy

Za nami:

W związku z przywróceniem ruchu kołowego na ul. ks. Stanisława Stojałowskiego od dnia 9 października 2017 roku (poniedziałek) autobusy linii nr 2, 22, 26, 27, 35, 37, N2 wracają na swoje właściwe trasy.

mzk, autobus
Autobusy MZK wrócą na swoje właściwe trasy · fot.


Przypominamy, że w nocy z 8 na 9 października 2017 r. przywrócona zostanie do ruchu kołowego na rozbudowywanym odcinku ulica ks. Stanisława Stojałowskiego. Ruch samochodowy odbywać się będzie dwukierunkowo (po jednym pasie w obu kierunkach), natomiast wyłączony pozostanie z ruchu pas zewnętrzny, po lewej stronie, jadąc w kierunku ul. Zamkowej.

Ruch pieszych prowadzony będzie chodnikiem lewym (od strony ul. 11 Listopada) do czasu zakończenia wszystkich robót. Przywrócone zostaną także przejścia poprzeczne dla pieszych przez ul. Ks. Stanisława Stojałowskiego. W obrębie wyłączonego pasa prowadzone będą m.in. roboty brukarskie.

Końcowy termin zakończenia wszystkich prac, tj. 4 listopad br. - nie ulega zmianie.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.