Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 28 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 3300

Pętla rowerowa wokół lotniska Modernizacją Roku 2016

Ścieżka rowerowa wokół lotniska w Bielsku-Białej została doceniona w Ogólnopolskim Konkursie "Modernizacja Roku". Inwestycja rekreacyjna zwyciężyła w kategorii "Drogi i obiekty mostowe".

lotnisko, ścieżka rowerowa
Pętla rowerowa wokół lotniska Modernizacją Roku 2016 · fot.


Na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się uroczystość ogłoszenia wyników i wręczenia nagród finalistom XXI edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Modernizacja Roku”. W tegorocznym Konkursie organizatorzy ocenili 460 obiektów z całej Polski.

W kategorii „Drogi i obiekty mostowe” jako Modernizacja Roku 2016 została wybrana inwestycja zrealizowana przez Miejski Zarząd Dróg - „Przebudowa ścieżki rowerowej wokół lotniska w Bielsku-Białej”.

Celem konkursu „Modernizacja Roku” jest wyłonienie i nagrodzenie realizacji przedsięwzięć budowlanych ukończonych w danym roku, wyróżniających się szczególnymi walorami. Organizatorom chodzi również o propagowanie i wspieranie działań dla ratowania obiektów i budowli dziedzictwa narodowego oraz promocję modernizacji, a także przebudowy i rozbudowy obiektów i urządzeń dla uzyskania efektów użytkowych i estetycznych bez realizacji nowych inwestycji.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA