bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 10 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 3692

Policjantka z Bielska-Białej odebrała nagrodę od Ministra

Jarosław Zieliński, sekretarz stanu w MSWiA, wyróżnił w środę 26 funkcjonariuszy - bohaterów na służbie i poza służbą. Nagrodzeni pomagali ofiarom wypadków drogowych, ratowali poszkodowanych w pożarach i tonących. Wyróżnienie i nagrodę finansową otrzymała również sierż. szt. Marta Waliczek.

waliczek
fot.


Policjantka pełni służbę w Ogniwie Policji Sądowej Referatu w Bielsku Białej Wydziału Konwojowania i Policji Sądowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. W czasie wolnym trenuje kick-boxing. Podczas niedawnych The World Games we Wrocławiu funkcjonariuszka zdobyła złoty medal w kick-boxingu w formule K-1. Jej wcześniejsze osiągnięcia to m.in. mistrzostwo świata, wicemistrzostwa Europy i Puchar Świata w kick-boxingu.

Wiceminister Jarosław Zieliński podkreślił, że nagrodzeni to kolejna grupa osób, która otrzymuje w MSWiA wyróżnienia. - Funkcjonariuszy, którzy zasługują na nagrody jest dużo i to bardzo cieszy - zaznaczył.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.