• 9 sierpnia 2017
  • 18 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 10129

Aktor kabaretu Hrabi wygrał XII turniej tenisa artystów Beskid Cup

Jak co roku plejada gwiazd pojawiła się na kortach tenisowych SPA Hotel Jawor. W dniach 14-17 sierpnia odbył się tam Turniej Tenisa Ziemnego Artystów o Puchar Prezydenta Bielska-Białej pod patronatem marszałka województwa śląskiego.

XII Beskid Cup · fot. UM Bielsko-Biała

Udział w 12. edycji imprezy wzięli m.in.: Anna Guzik-Tylka, Stan Borys, Marcin Daniec, Jan Englert, Krzysztof Hanke, Krzysztof Respondek, Maurycy Polaski, Leszek Malinowski.

W tym roku najlepszym z zawodników okazał się Łukasz Pietsch, który w finale pokonał Marcina Dańca. Trzecie miejsce zajął Jacek "Mezo" Mejer, który wygrał z Grzegorzem Poloczkiem.

Warto przypomnieć, że "Mezo" był triumfatorem trzech poprzednich edycji imprezy. W turnieju deblowym wygrała para Tomasz Stockinger - Wojciech Dąbrowski w finale wygrywając z duetem Karol Stopa - Zbigniew Górny.