bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 2 czerwca 2017
  • wyświetleń: 4645

Szef bielskiej PO chce stworzyć "antypisowską" koalicję

Choć wybory samorządowe odbędą się jesienią 2018 roku, dostrzec już można wzmożoną aktywność polityczną niektórych bielskich samorządowców. Od kilku tygodni swoją stronę na facebooku "rozkręca" szef bielskiej Platformy Obywatelskiej, przewodniczący Rady Miejskiej w Bielsku-Białej - Jarosław Klimaszewski.

jarosław klimaszewski
Szef bielskiej PO chce stworzyć koalicję "antypisowską" · fot.


Wczoraj przewodniczący zarządu Powiatu PO RP w Bielsku-Białej wrzucił na swoją oficjalną stronę na facebook'u wpis, o "gotowości Platformy Obywatelskiej do współpracy z wszystkimi organizacjami, które są w opozycji do PiS i których celem jest budowanie Polski europejskiej, nowoczesnej i otwartej na obywatela".

- Jestem przekonany, że w Bielsku-Białej w czasie nadchodzących wyborów samorządowych uda nam się stworzyć wspólny front antypisowski razem z KOD, Nowoczesną, lewicą, NiezależnymiBB i innymi lokalnymi organizacjami - pisał Jarosław Klimaszewski, który przez wielu obserwatorów bielskiej sceny politycznej przymierzany jest do kandydatury Platformy Obywatelskiej na prezydenta miasta.

Loading...


Na internetowy apel przewodniczącego Rady Miejskiej zdążył już w internetowej formie odpowiedzieć Janusz Okrzesik. Kandydat Niezależnych.BB na prezydenta miasta, który w 2014 roku starł się w drugiej turze wyborów z Jackiem Krywultem, "nie dostrzega większego sensu" koalicji z Platformą Obywatelską.

Loading...

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze