bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 27 kwietnia 2017
  • 29 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 8027

Wolność budzi się z zimowego snu. Wysłali PIT w "kosmos" - wideo

Poglądy Janusza Korwina-Mikkego i członków jego ugrupowania są niezmienne od wielu lat. Wolność, bo tak brzmi nowa nazwa ugrupowania Korwina, domaga się likwidacji podatku dochodowego. W miniony piątek działacze partii z Bielska-Białej pod II Urzędem Skarbowym zorganizowali happening, w trakcie którego podczepili PIT do balona wypełnionego helem i wypuścili w powietrze.- Uważamy ten podatek za najbardziej szkodliwy. W wielu krajach tego podatku nie ma, a w Europie jest tendencja do obniżania PIT-u, tak jak zrobiono to w Rumunii i zamierza się zrobić na Węgrzech. To archaiczny podatek, który powinien zostać zlikwidowany. Większe koszty generuje ściąganie tego podatku i cały proces administracyjny. Uważamy, że zdecydowanie lepszym podatkiem jest VAT czy podatek obrotowy. Podatek dochodowy to kara za pracę - mówił Bronisław Foltyn z partii Wolność.

To pierwsza akcja korwinistów w naszym mieście od czasu wyborów parlamentarnych w 2015 roku. - Zapadliśmy trochę w sen zimowy, ale przyszła wiosna, budzimy się i zaczynamy działać na nowo - dodaje Bronisław Foltyn, lider partii w okręgu bielskim.

happening partii wolność
Happening partii Wolność - 28.04.2017 · fot.


Wolność z Bielska-Białej chce po raz kolejny ściągnąć do miasta lidera partii. Spotkania z Januszem Korwinem-Mikkem zawsze przyciągają tłumy bielszczan. - Chcemy zorganizować takie spotkanie przed wakacjami. Jeśli się to nie uda, to na pewno Janusz Korwin-Mikke przyjedzie do Bielska-Białej po wakacjach - kończy Bronisław Foltyn.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze