Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 28 marca 2017
  • wyświetleń: 6629

Rozlany olej sparaliżował na kilka godzin ruch na drodze S-1

Awaria, do której doszło w tirze i wyciek oleju silnikowego na jezdnię, na kilka godzin sparaliżowały wczoraj ruch na drodze S-1 w Bielsku-Białej. Z ruchu wyłączono oba pasy w kierunku na Żywiec - od Węzła Rosta do zjazdu na Wilkowice. Policjanci z drogówki ustalili sprawcę i zorganizowali objazdy. Strażacy zneutralizowali olej, który wyciekł na jezdnię. O godz. 15.00 droga została odblokowana.

tir, s1
Awaria w tirze i wyciek oleju silnikowego na jezdnię, na kilka godzin sparaliżowały ruch na drodze S-1 w Bielsku-Białej. · fot.


W poniedziałek około 13.00 zablokowane zostały oba pasy na drodze S-1 w Bielsku-Białej, od Węzła Rosta do zjazdu na Wilkowice. Powodem było rozszczelnienie silnika w tirze i wyciek oleju na jezdnię. Policjanci ustalili sprawcę. W związku z niewłaściwym stanem technicznym, mundurowi zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu i nie dopuścili go do dalszej jazdy. Policjanci zorganizowali też objazdy i kierowali ruchem. Strażacy zneutralizowali olej, który wyciekł na jezdnię. O godz. 15.00 droga została odblokowana.

ups / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała, PKP Bielsko-Biała

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA