bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 13 marca 2017
  • wyświetleń: 12579

Aktor z Bielska-Białej w kolejnym odcinku serialu "Ucho Prezesa"

"Ucho Prezesa", miniserial polityczny, stworzony przez Roberta Górskiego, lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju, bije rekordy oglądalności. W ósmym odcinku wystąpił bielszczanin - Tomasz Drabek. Aktor z Bielska-Białej wcielił się w rolę ochroniarza Angeli Merkel.

drabek, ucho prezesa
W ósmym odcinku "Ucha Prezesa" dochodzi do spotkania tytułowego bohatera serialu z Kanclerz Niemiec · fot.


"Ucho Prezesa" to serialowa kontynuacja "Posiedzenia rządu", które Robert Górski pisywał od lat do programów kabaretowych. Z tym, że teraz bohater nie jest premierem - nie uczestniczy w posiedzeniach rządu, tylko siedzi za biurkiem i wydaje dyspozycje. Centrum dowodzenia światem mieści się właśnie w jego gabinecie, a nie w Radzie Ministrów, dlatego tam została przeniesiona akcja serialu.

W ósmym odcinku serialu, który został dziś udostępniony na Youtubie, dochodzi do spotkania prezesa z Kanclerz Niemiec. Towarzyszy jej ochroniarz, w którego wcielił się znany bielskiej publiczności aktor z naszego miasta - Tomasz Drabek. W trakcie jednej ze scen dojchodzi do bójki ochroniarza z posłanką Krystyną.

To kolejna kreacja Tomasza Drabka w sieci. W ubiegłym roku bielszczanin wcielił się w rolę Boruty w krótkometrażowych filmach z serii Legendy Polskie.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze