Wiadomości

• 11 marca 2017
  • wyświetleń: 8607

Podbeskidzie pokonało Chrobry Głogów 2:1 na własnym stadionie!

Górale w pierwszym meczu ligowym na swoim stadionie wykorzystali stworzone przez siebie liczne okazje i pokonali drużynę Chrobry Głogów 2:1.

Podbeskidzie pokonało Chrobry Głogów
Podbeskidzie pokonało Chrobry Głogów 2:1 na własnym stadionie! · fot. TS Podbeskidzie

Podbeskidzie już od pierwszych minut grało mocno w ofensywie. Efektem tego była dobra akcja Haskicia, który w 20. minucie strzelił bramkę dającą Góralom prowadzenie. Mimo szans z obydwu stron wynik w pierwszych 45 minutach nie uległ już zmianie.

Druga połowa rozpoczęła się równie optymistycznie. Już w piątej minucie gola podwyższającego wynik strzelił Paweł Moskwik. Bielszczanie poczuli się dość pewnie na boisku i popełniali błędy w defensywie, co skutkowało golem kontaktowym, którego w 86. minucie z kontrataku zdobył Mateusz Wieteska. Gościom nic to jednak nie dało. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1.

Podbeskidzie: 13. Rafał Leszczyński - 3. Robert Gumny, 15. Jozef Piaček, 5. Mariusz Magiera, 92. Paweł Moskwik - 17. Tomasz Podgórski (83, 22. Szymon Szymański), 31. Łukasz Hanzel, 14. Damian Chmiel, 16. Michał Janota (89, 29. Peter Sládek), 11. Łukasz Sierpina - 27. Nermin Haskić (78, 28. Szymon Lewicki).

Chrobry: 27. Anatoli Gospodinow - 18. Michał Ilków-Gołąb, 19. Mateusz Wieteska, 3. Michał Michalec, 30. Ariel Wawszczyk (46, 6. Karol Hodowany) - 9. Bartosz Machaj (46, 42. Seweryn Michalski), 96. Maciej Kona (76, 93. Konrad Kaczmarek), 10. Marcel Gąsior, 89. Mateusz Machaj, 2. Łukasz Szczepaniak - 11. Paweł Wojciechowski.