Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 8 czerwca 2016
  • 12 czerwca 2016
  • wyświetleń: 4072

Darmowe konsultacje lekarskie, dietetyczne i sportowe

Za nami:

Chcesz zrobić badanie EKG, sprawdzić poziom cholesterolu i glukozy, zmierzyć ciśnienie lub wykonać analizę składu ciała? To wszystko, a także konsultacje lekarskie, dietetyczne i sportowe za darmo i bez skierowania czekać będzie na klientów Galerii Sfera w niedzielę 12 czerwca.

konsultacje lekarskie, lekarz, badanie
Darmowe konsultacje lekarskie, dietetyczne i sportowe · fot.


Akcja profilaktyczna w ramach ogólnopolskiego projektu „Zadbaj o swoje serce” będzie trwała w godzinach 10.00-18.00 w Galerii Sfera w Bielsku Białej. - Wiemy, jak problematyczny bywa w Polsce dostęp do specjalistów z zakresu kardiologii, chcemy więc ułatwić to mieszkańcom Podbeskidzia - mówi Monika Magner, dyrektor Galerii Sfera.

- Dodatkowo udało nam się zaprosić do nas specjalistów, dietetyków i trenerów sportowych, a także zaoferować wykonanie na miejscu szeregu badań specjalistycznych. Wszystko w trosce o najważniejszy organ ludzkiego ciała, jakim jest serce - dodaje Monika Magner. Odwiedzający miasteczko medyczne będą mogli nie tylko bezpłatnie, ale przede wszystkim "od ręki" skorzystać ze wszystkich aktywności, jakie przygotowali dla uczestników organizator oraz partnerzy projektu "Zadbaj o swoje serce". W gabinecie EKG będzie można wykonać pełne badanie, którego zapis będzie analizowany w dwóch niezależnych stanowiskach lekarskich.

konsultacje lekarskie, lekarz, badanie
Darmowe konsultacje lekarskie, dietetyczne i sportowe · fot.


W ramach stanowiska Badań i Pomiarów sprawdzimy poziom cholesterolu, glukozy, wysokość ciśnienia tętniczego oraz obliczymy wskaźnik BMI. W strefie dietetycznej specjaliści przeprowadzą analizę składu ciała oraz podpowiedzą, jaka dieta będzie odpowiednia dla naszego serca. A to nie koniec atrakcji. W Strefie Aktywnego Serca wykwalifikowany trener doradzi, jakie sporty można uprawiać w domowym zaciszu oraz dlaczego warto codziennie spacerować.

"Zadbaj o swoje serce" to największa tego typu kampania w Polsce, organizowana nieprzerwanie od 10 lat w galeriach handlowych na terenie całego kraju. W tym czasie udało się przebadać ponad 40 000 osób. Galeria Sfera od lat wspiera i organizuje działania wspierające rozwój, a także zdrowie mieszkańców Podbeskidzia. Sfera włącza się też w różnego rodzaju akcje pomocy, jak np. pomoc malutkiej, chorej Neli czy Migawka Szczęścia

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA