Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 9 grudnia 2015
  • wyświetleń: 2174

Na radzie o strefie przemysłowej

Za nami:

Na najbliższym spotkaniu Rady Osiedla Lipnik, które odbędzie się 10 grudnia w MDK w Lipniku, zostanie przedstawiony stan wiedzy po spotkaniach z władzami miasta na temat tzw. strefy przemysłowej.

Zebranie Rady Osiedla Lipnik - 17.09.2015
Zebranie Rady Osiedla Lipnik - 17.09.2015 · fot.


- Od czasu kiedy zaniepokojeni dopuszczoną uciążliwością strefy przemysłowej ulokowanej w naszej dzielnicy, działając z upoważnienia mieszkańców, odbyliśmy szereg spotkań w tej sprawie. M.in. były to spotkania z radnymi, udział w posiedzeniu Komisji Gospodarki Przestrzennej, wystąpienie na sesji Rady Miejskiej, wizja lokalna Komisji Gospodarki Przestrzennej, spotkanie z specjalistami urzędu miejskiego zorganizowane przez wiceprezydenta p. Kamińskiego oraz spotkanie z prezydentem Jackiem Krywultem. Stan wiedzy jaką powzięliśmy po spotkaniach wskazuje na kliku wariantowe podejście do problemu. Szczegółowo sytuację przedstawimy na spotkaniu zorganizowanym dla wszystkich zainteresowanych mieszkańców - czytamy w komunikacie na stronie Rady Osiedla Lipnik.

Początek spotkania w Domu Kultury w Lipniku o godzinie 19.00.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA